Termini treninga

DVORANA DUGAVE
– Kamenarka 2, Novi Zagreb

RR

YR

PONEDJELJAK
09-10 medicinska gimnastika (trener Stjepan)
16.30 -17.30 taekwondo vrtić (trener Marko) (trener Matej)
17.30 – 18.30 mala olimpijada  (trener Marko) (trener Matej)
18.30 – 19.30 taekwondo školarci (trener Marko) (trener Matej)
19.30 – 20.30 taekwondo rekreacija (trener Marko) (trener Matej)
20.30 -22.00 taekwondo natjecatelji (trener Marko) (trener Matej)

UTORAK
15.00 – 19.00 individualni taekwondo treninzi / kondicijski treninzi (trener Marko)
17.00 – 20.00 medicinska gimnastika (trener Stjepan)
20.00 -21.00 zumba fitness (trenerica Bea)
20.00 – 21.00 funkcionalni trening (trener Marko)
21.00 – 22.30 sportska rekreacija (trener Jura)

SRIJEDA
09.00 -10.00 medicinska gimnastika (trener Stjepan)
16.30 -17.30 taekwondo vrtić (trener Marko) 
17.30 – 18.30 mala olimpijada (trener Marko) (trener Matej)
18.30 – 19.30 taekwondo školarci (trener Marko) (trener Matej)
19.30 – 20.30 taekwondo rekreacija (trener Marko) (trener Matej)
20.30 -22.00 taekwondo natjecatelji (trener Marko) (trener Matej)

ČETVRTAK
15.00 – 19.00 individualni taekwondo treninzi / kondicijski treninzi (trener Marko)
17.00 – 20.00 medicinska gimnastika (trener Stjepan)
20.00 -21.00 zumba fitness (trenerica Bea)
20.00 – 21.00 funkcionalni trening (trener Marko)
21.00 – 22.30 sportska rekreacija (trener Jura)

PETAK
16.30 -17.30 taekwondo vrtić (trener Marko)
17.30 – 18.30 mala olimpijada (trener Marko) (trener Matej)
18.30 – 19.30 taekwondo školarci (trener Marko) (trener Matej)
19.30 – 20.30 taekwondo rekreacija (trener Marko) (trener Matej)
20.30 -22.00 taekwondo natjecatelji (trener Marko) (trener Matej)

SUBOTA
08-10 natjecatelji (trener Marko) (trener Matej)
10-21 sportski rođendani (trener Marko) (trenerica Nataša)

NEDJELJA
10-21 sportski rođendani (trener Marko) (trenerica Nataša)

 


DVORANA BREZOVICA
– Brezovička cesta 96, Zagreb

UTORAK + ČETVRTAK
19.30-21 vrticanci, školarci, rekreacija (trener Matej)

 

 

DVORANA WALDORFSKA ŠKOLA
– Jakuševečka ulica 6

UTORAK  14.00 – 15.00 h

ČETVRTAK 14.30 – 15.30 h
– školarci od 1.- 8.razreda (trener Marko)

Sve ostale informacije, saznajte kod trenera Marka: 091/536-1951

logo