Ekipno 6.mjesto na Čigra Open 2019

Radni vikend je u tijeku. Jučer smo sudjelovali na 7. Čigra openu i 10.Čigra limač kupu, taekwondo klub Tigar Zagreb nastupio je sa 18 natjecatelja, uglavnom mlađih uzrasnih skupina te par standarnih natjecatelja. 😊💪

Na navedenom turniru Čigra Open nastupilo je 619 natjecatelja (364 Čigra open i 255 ČIgra limač kup) iz 50 klubova i 5 zemalja ( Hrvatska, Bih, Slovenija, Slovačka i Češka).

Od 50 Klubova zauzeli smo ekipno 6 mjesto sa zaostatkom od 7 bodova za drugoplasiranim klubom.
U dobnoj skupini juniorki, osvojili smo ekipno 1.mjesto dok je naša juniorka Nika Tumbri proglašena najboljom juniorkom turnira.

– Ljudevit Bošnjak

Lana Horvat i Krešimir Berc nisu nastupili radi ozljede zadobivene netom prije turnira, dok je Sven Horvat diskvalificiran zbog ne dozvoljenih udaraca u glavu u dobnom uzrastu mlađih kadeta.

Fair Play prije svega!

Naši Filip Havidić, Dora Krušlin, Viktorija Bugan, Ema Razić i Lemana Mačković nažalost nisu ovoga puta osvojili medalje, ali su pružli dobre borbe.

Vita Mršić – zlatna kadetkinja do -37kg!

Nekima je ovo bio prvi nastup u sportskoj borbi, te se veselimo generaciji koja želi trenirati, a na našim trenerima ostaje da nastave sustavno raditi sa full ozbiljnošću i velikom motiviranošću.

Ivana Djaković – zlatna kadetkinja do -51kg!